Спорт од малих ногу

Нина Арежина, ученица 1/1 наше школе, чланица је Гимнастичарског друштва "Палилула" две и по године и ради под надзором тренера Даре Штерић, Марије Миљковић Радивојша и Тијане Крсмановић. У том временском периоду постигла је сјајне ретултате:

• Треће место на Државном првенству 2019. године за млађе пионирке 2011. и 2010. годиште;
  • Друго место на екипном такмичењу за млађе пионирке;
  • Прво место на Првенству Београда 2019. године за млађе пионирке 2011. годиште;
  • Треће место на Пролећном купу Београда за млађе пионирке 2011. годиште;
  • Треће место за групни састав на Првенству Београда 2018. године;
  • Освојено још десетак медаља на турнирима и ревијалним такмичењима.

Такође, гимнастику је промовисала и учествовањем на Сајму спорта, Сајму здравља, као и на разним дечјим активностима.

На овај начин желимо да мотивишемо све другаре и вршњаке да се баве неким спортом, оним који њима највише одговара, као и да их подсетимо колико је бављење спортом значајно, пре свега због здравља, али и дружења и путовања.